כדאי לדעת על – כל מילה כל טקסט

שירותי הכתיבה של "כל מילה כל טקסט" מספקים תוכן איכותי ומקורי לאינטרנט ולעסקים, ומעניקים למזמינים תכנים בעלי ערך, שמאפשרים להם להשיג מטרות ויעדים שיווקיים ואישיים, ביניהם – שיווק העסק באינטרנט, פנייה לקהלי יעד באמצעות תכנים, ועוד. כתיבת המאמרים והתכנים מבוססת על ידע וניסיון הנדרשים לאיכות הגבוהה ולהתאמתם לצורך הרלוונטי של המזמינים.

writing-service-types

קהל היעד של שירותי הכתיבה

השירות מיועד לקהלי לקוחות מגוונים המעוניינים בכתיבת תכנים ומאמרים לאינטרנט:

הזמנת כתיבה לקידום אתרים

שירות שנדרש לעוסקים בתחום הקידום והשיווק ברשת, ביניהם מקדמי אתרים, בוני אתרים, חברות לשיווק באינטרנט, וגם ללקוחות פרטיים שמעוניינים בקידום האתר שלהם בעזרת תוכן אינטרנטי איכותי ומותאם SEO.

שירותי כתיבה לעסקים

שירות לכתיבת תכנים שמיועד לחברות ולעסקים שרוצים להציג את החברה או השירות שלהם באינטרנט באופן המיטבי. בין תכנים אלה אפשר למנות דפי בית ודפי פרופיל, ומאמרים שיווקיים על מוצרים. המטרה השיווקית של הלקוחות בפרסום תכנים אלה היא חשיפת העסק או המוצר וההצגה המיטבית שלו לצרכנים פוטנציאליים ברשת. ישנם ערכים נוספים שהתכנים השיווקיים והתדמיתיים מסייעים לקדם, כגון מעורבות חברתית עם קהלי יעד, התמקדות בנישות צרכנים ועוד.

כתיבה שיווקית ויצירתית

שירותי הכתיבה כוללים כתיבה שיווקית ויצירתית הן ללקוחות עסקיים והן לפרטיים. התכנים היצירתיים כוללים ברכות לאירועים, תכנים מקוריים ועוד.

מדוע להזמין תכנים מ"כל מילה כל טקסט"?

הנה כמה סיבות רלוונטיות עבורכם, הלקוחות שמעוניינים בשירותי כתיבת תוכן:

  • כתיבה מקצועית: כתיבת התוכן בהתאם לכללי הכתיבה המותאמים לפלטפורמה, בידי בוגרת קורס קידום אתרים בעלת ניסיון רב בכתיבה לאינטרנט.
  • הזמנות בהתאם לצורך: אפשר להזמין באופן מודולרי ובהתאם לצורך תכנים קבועים וחד-פעמיים.
  • עלויות: הזמנות תוכן אינן גבוהות מעבר לרף מחיר קבוע. כמו כן יש גמישות בעלויות הזמנות הכתיבה, בהתאם למועד ולהיקף ההזמנה.

כיצד תדעו אם השירות מתאים לכם?

ראשית, לרשותכם תכנים מגוונים שבאמצעותם ביכולתכם לבדוק אם השירות אכן מתאים למטרותיכם ועונה על הצורך שלכם בתוכן איכותי ומקדם.

כאן, באתר הבית, פוסטים רבים, ביכולתכם לעיין בתכנים שבאתר, להיכנס לאתר המאמרים ולבלוג באנגלית, ואפילו להוסיף "לייק" ולשתף פוסטים שאהבתם במיוחד.

כמו כן אפשר להתעדכן במבצעים של שירות הכתיבה בהרשמה לדיוור ישיר באמצעות הטופס שבאתר.