הזמנת כתיבה לאינטרנט

שירותי הכתיבה של "כל מילה כל טקסט" כוללים כתיבת תוכן לאינטרנט לגופים עסקיים ופרטיים

בין התכנים שאפשר להזמין משירות הכתיבה נמנים מאמרים שיווקיים לעסקים ולחברות, מאמרי אינטרנט לקידום SEO, מאמרים שיווקיים וכתיבת בלוגים לעסקים.

כיצד הזמנת שירותי כתיבת תכנים מ"כל מילה כל טקסט" מועילה לעסק או לארגון שלכם?

מפתח כתיבה לאינטרנט

כתיבת מאמרים שיווקיים

מאמרים שיווקיים מתפרסמים באתרי בית, פורטלים מקצועיים, מקומונים ועוד. התכנים כוללים מידע איכותי ואת היתרונות והתועלות שהגולשים יכולים להפיק מרכישת מוצר או שירות או מהתעניינות חוזרת בהם. מטרתם של המאמרים השיווקיים המתפרסמים באתרים חיצוניים היא לקדם חשיפה – פרסום המאמרים מאמר באתר רלוונטי מביא לאתר או לדף הנחיתה גולשים שמעוניינים להמשיך באינטראקציה, נכנסים לקישור כדי לבצע הרשמה או פעולה כגון רכישה או פנייה ישירה.

פורמט של מאמרים שיווקיים כולל למעלה מ-450 מילים כאשר כתבה עשויה לכלול אלף מילים ויותר.

הזמנת כתיבה לאינטרנט: המאמרים השיווקיים של "כל מילה כל טקסט" איכותיים, מקיפים, ומסייעים לעסקים ולארגונים בהצגת העסק, השירות או המוצר.

מאמרי אינטרנט SEO

מטרתם של מאמרי אינטרנט לקידום אורגני היא לייצר חשיפה לאתר באמצעות קישורים בתוכן ולעתים גם בעזרת בניית פרופיל המקשר לאתר. מאמרים אלה נכתבים על נושאים מגוונים שנוגעים לתחום שבו עוסק אתר הבית. לקישורים בתוכן יש ערך מבחינת הקידום האורגני, אך גם לאיכות התכנים, מכיוון שתוכן מעניין ורלוונטי של מאמר הוא בעל פוטנציאל להנעת הגולשים לביצוע פעולות חשובות מבחינה שיווקית כגון שיתוף תוכן או הקלקה על קישור לאתר.

מאמרי SEO סטנדרטיים כוללים בין שלוש מאות לארבע מאות מילים.

הזמנת כתיבה לאינטרנט: מחירון.

כתיבת דפי בלוג

בלוגים הם דרך מעולה ליצירת אינטראקציה עם גולשים שמעוניינים בעדכונים על המוצר/שירות שמספק העסק. בלוג ממש כמקור מידע עבור הקוראים. אמנם הפוסטים עוסקים בנושאים  הקשורים לשיווק העסק, אבל, מכיוון שבלוג הוא מעין מסע אישי של הכותב, אפשרי להרחיב אותו גם לנושאים שאינם קשורים ישירות למכירות במטרה ליצור עניין בקרב הקוראים ולהגיע לקהלי היעד הנאמנים של המוצר.

נקודה חשובה נוספת על היתרונות של בלוגים לעסקים – בלוג איכותי מוסיף לתדמית ולמיתוג של העסק ברשת, ממיר קוראים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשר ליצור אינטראקציות באמצעות רשתות חברתיות.

בכתיבת פוסטים לבלוג נכללים טקסט, תמונות וקישורים.

הזמנת כתיבה לאינטרנט: באפשרותכם להזמין משירות הכתיבה "כל מילה כל טקסט" ביצוע קבוע של כתיבת פוסטים לבלוג העסק או הארגון שלכם.

להזמנות כתיבה או למידע נוסף,  צרו קשר דרך האתר ובטלפון 054-9498778